Kroužek Kreativ – říjen 2022

I tento školní rok pokračuje kroužek Kreativ. Některé děti pokračují z minulého školního roku a některé jsou u nás nové. Začali jsme tvořením s přírodninami a zdobili jsme kukuřičné panáčky a panenky či kukuřičná monstra 😊 a také jsme navlékali jeřabinová srdíčka na drát.

V dalším tvoření jsme začali s malováním mandal akrylovými barvami na plátno. Starší děti si předkreslovaly geometrický vzor pomocí pravítka a kružítka samy, mladší děti měly ode mne různé vzory předkreslené. Malovali jsme tečkováním pomocí opačných konců štětců různých průměrů.  V mandalách budeme pokračovat ještě příští dvojhodinovku v listopadu.

Vedoucí kroužku Kreativ Klára Kalábová

Fotogalerie ZDE.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..