Výzva „10000 kroků“

ŘÍJNOVÁ VÝZVA 10 000 KROKŮ

V průběhu celého měsíce října 2022 reprezentovaly naši školu v rámci celorepublikové výzvy 10 000 kroků, společně se svými třídními učiteli, dva týmy pod názvem Valentka 6.C a 9.A Valentka.

Aktivně se v rámci ČR zapojilo 109 třídních kolektivů. V kategorii třídních týmů se naši zástupci týmu Valentka 6.C (Veronika Jahodová, Antonín Jan Mlčoch, Natálie Hynečková, Nikola Kalenská, Alex Zelenský, Matyáš Hycl, Kateřina Štvrtecká, Nela Maňáková a Karel Kučera) umístili celkově na 30. místě a v hodnocení prostějovských škol na 13. místě. Za měsíc říjen nachodili členové tohoto týmu v přepočtu 1 966,84 km.

Výborně si také vedl tým 9.A Valentka (Veronika Lisová, Anežka Tomanová, Nela Insodaite, Martin Gregovský, Václav Šnajdr, Ellen Burgetová, Alex Roubík, Jaroslav Čeřovský, Antonín Kadlec a Ondřej Sasín), který skončil na 55. místě a mezi prostějovskými školami byl na 18. místě. I přes počáteční problémy se složením týmu se celková vzdálenost za měsíc říjen zastavila na čísle 1 878,33 nachozených kilometrů.

Nejúspěšnějšími „chodiči“ v přepočtu bodů byli vyhodnoceni Veronika Jahodová a Veronika Lisová. Nejdelší vzdálenost ušla Natálie Hynečková (288,31 km) a Anežka Tomanová (285,40 km).

V rámci hodnocení měst přispěly ke skvělému druhému místu města Prostějova.

Cílem nebylo ujít každý den 10 000 kroků, ale chodit, tím udělat něco pro své zdraví. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a věříme, že se do další výzvy v příštím roce přihlásí ještě více tříd naší školy!!!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..