Měsíční plán

Květen 2024

DatumČasTextTřídyZodpovídá
Čtvrtek
2. 5.
8:00-13:30Vzdělávací program: „Zásady 1. pomoci, chování v přírodě“8.ABC 9.ABC 
Pátek
3. 5.
8:00-8:45Vzdělávací program: „Dentální hygiena“5.AM. Majkutová
8:55-9:40Vzdělávací program: „Dentální hygiena“4.BP. Majerová
10:00-10:45Vzdělávací program: „Dentální hygiena“5.BB. Dostálová
10:55-12:35Vzdělávací program: „Milování v přírodě“, muzeum5.AK. Smejkalová
10:55-11:40Vzdělávací program: „Dentální hygiena“7.AJ. Šmehlíková
Úterý
7. 5.
8:00-12:35Projektový den: „Matematika v outdooru“RozpisJ. Nedbalová
8:00-9:40Revolution Train8.CD. Navrátil
10:00-11:40Vzdělávací program: „Milování v přírodě“8.AK. Smejkalová
10:00-11:40Revolution Train7.CD. Navrátil
13:30-15:10Vzdělávací program: „Milování v přírodě“8.BK. Smejkalová
9.-10.5. Sluňákov4.AA. Matiašková +
Čtvrtek
9. 5.
8:00-9:40Knihovna: „Pasování na čtenáře“1.AI. Pochylová
13:30-15:10Vzdělávací program: „Milování v přírodě“7.AJ. Šmehlíková
Pátek
10. 5.
 Vzdělávací program: IRIS4.BP. Majerová
8:00-10:45Botanická zahrada4.CK. Brablecová
Pondělí 13. 5.8:00-13:30Zahraniční lektor D. Navrátil
8:00-10:45Botanická zahrada4.BP. Majerová
Středa
15. 5.
8:00-8:45Vzdělávací program: „Dentální hygiena“7.CJ. Trávníčková
8:55-9:40Vzdělávací program: „Dentální hygiena“6.AJ. Charvát
9:30-11:40Duhová kulička: „Záhada dědečkova dvorku“1.ABCTU
10:00-10:45Vzdělávací program: „Dentální hygiena“4.AA. Matiašková
10:55-11:40Vzdělávací program: „Dentální hygiena“6.BK. Hynková
Čtvrtek 16. 5. Dopravní soutěž mladých cyklistů 1. stupeňVybraní žáciP. Majerová
Pátek
17. 5.
 Dopravní soutěž mladých cyklistů 2. stupeňVybraní žáciM. Spisar
10:30-12:00Divadelní představení: JUMPING DRUMS8.ABCM. Talandová
 Bubnování v tělocvičně5., 6., 7.tř.P. Baráková
Pondělí 20. 5. Vícedenní výlet v přírodě – Ostružná (do 23. 5.)2.B, 2.CI. Sedláčková L. Kašparová
Úterý
21. 5.
7:30-13:30Vzdělávací program: „Dopravní výchova“4.BP. Majerová
Středa
22. 5.
8:00-13:30Projektový den Světové školy – „Jídlo“ J. Šmehlíková
15:00-17:00Projektový den Světové školy – odpoledne s rodiči J. Šmehlíková
Pátek
24. 5.
10:30-12:30Divadelní představení: „Máme rádi písničky“2.ABCTU
Neděle 26. 5. „Rozmanitá Anglie“ – poznávací zájezd9.ABCD. Navrátil
Pondělí 27. 5. Turistický kurz, do 31. 5.8.ABCD. Řezníčková
Středa
29. 5.
9:30-11:40Duhová kulička: „Princezna a loupežník“2.ABCTU