Zaměstnanci školy

Pedagogičtí pracovníci – učitelé

E-mailový kontakt: jmeno.prijmeni@zsval.cz

  • Mgr. Pavla Baráková (HV – Nj)
  • Mgr. Kateřina Brablecová (třídní učitelka 4.C)
  • Mgr. Blanka Dostálová (1. stupeň + Aj)
  • Mgr. Lenka Gottvaldová (Čj – Dě, třídní učitelka 8.A)
  • Mgr. Blanka Hájková (Ma – Ch)
  • Mgr. Radka Haratková (speciální pedagog)
  • Mgr. Karolína Hynková (Čj, OV)
  • Ing. Jiří Charvát (Inf)
  • Jaroslav Kašpar (Ma – Tv)
  • Mgr. Lucie Kašparová (Aj, třídní učitelka 2.C)
  • Mgr. Renata Kovářová (Aj – Př, třídní učitelka 6.B)
  • Ing. Dalibor Křenek (Aj – Ze)
  • Mgr. Ivana Kudlová (1. stupeň, třídní učitelka 2.A)
  • Mgr. Veronika Láníková (Rj)
  • Mgr. Petra Majerová (1. stupeň, třídní učitelka 4.B)
  • Mgr. Markéta Majkutová (1. stupeň + Aj, třídní učitelka 5.A)
  • Mgr. Ivana Marešová (1. stupeň, třídní učitelka 1.C)
  • Mgr. Alena Matiašková (1. stupeň, třídní učitelka 4.A)
  • Mgr. Renata Michenková (1. stupeň + Aj, třídní učitelka 1.B)
  • Mgr. Eva Muchová (Čj – Dě, třídní učitelka 5.B)
  • Mgr. David Navrátil, DiS. (Aj – Nj – Ze, třídní učitel 9.A)
  • Mgr. Jitka Nedbalová (Ma – Aj, třídní učitelka 9.C)
  • Mgr. Pavlína Novotná (Pč – VV)
  • Mgr. Radomír Palát (Př – Ch, zástupce ředitele školy, koordinátor ICT a EVVO)
  • Mgr. David Pekař (TV – Ze)
  • Mgr. Jan Petrásek (TV)
  • Mgr. Dagmar Pezdová (Aj – Nj)
  • Mgr. Ivana Pochylová (1. stupeň, třídní učitelka 1.A)
  • Ing. Lucie Pospíšilová (M, Aj)
  • Mgr. Zdeňka Pospíšilová (1. stupeň, zástupkyně ředitele školy)
  • Mgr. Zuzana Prýglová (1. stupeň, třídní učitelka 3.C)
  • Mgr. Robert Riedl (Pč – Ze – Inf, třídní učitel 9.B)
  • Mgr. Lucie Riedlová (Aj – OV)
  • Mgr. Dagmar Řezníčková (Př – Tv, třídní učitelka 8.C)
  • Mgr. Ivona Sedláčková (1. stupeň, třídní učitelka 2.B)
  • Mgr. Klára Smejkalová (Př – Ch, třídní učitelka 8.B)
  • Ing. Martin Spisar (Př – Fy, třídní učitel 7.C)
  • Mgr. Michaela Ščipáková (1. stupeň + Aj, třídní učitelka 3.B)
  • PhDr. Jitka Šmehlíková (Př – Tv, třídní učitelka 7.A)
  • Mgr. Markéta Talandová (Čj – Dě, výchovná poradkyně)
  • Mgr. Milena Tomková (Čj – Rj – Ze, třídní učitelka 7.B)
  • Mgr. Jana Trávníčková (Př – Ma)
  • Mgr. Radim Weisser (ředitel školy)
  • Mgr. Helena Žouželková (1. stupeň, třídní učitelka 3.A)

Vychovatelé školní družiny

  • Margita Čupková, DiS.
  • Hana Henková
  • Pavlína Kučírková, DiS.
  • Ivana Rusová – vedoucí vychovatelka
  • Bc. Světlana Šomanová
  • Simona Vychodilová, DiS.
  • Zuzana Zelinková

Asistenti pedagoga

  • Hana Houbová
  • Klára Kalábová, DiS.
  • Michaela Kubaláková
  • Bc. Petr Kupka
  • Bc. Jana Muzikantová
  • Andrea Pokorná
  • Aneta Procházková, DiS.
  • Silvie Pullmannová
  • Hana Rozmánková
  • Věra Smolková
  • Alena Vaňková, DiS.
  • Simona Zatloukalová
  • Mgr. Tereza Zemánková

Pracovníci sekretariátu

  • Alice Šindelářová (asistentka ředitele školy)
  • Markéta Pižlová (ekonomka školy)
  • Ing. Blanka Černošková (zastupující ekonomka školy)
  • Petra Běhalová
  • Zdeňka Urbanovská

Školník

  • Radek Kuchař

Uklízečky

  • Kateřina Hynečková
  • Martina Janečková
  • Liubov Paslavská
  • Petra Vyroubalová
  • Zdeňka Zárubová

Zaměstnanci školní kuchyně

  • Lucie Foltýnová – vedoucí školní jídelny
  • Milena Buriánková – administrativní pracovnice
  • Ivana Žovincová – hlavní kuchařka
  • Jitka Doleželová
  • Markéta Eliášová
  • Irena Fafejtová
  • Veronika Hloušková
  • Milan Lužný
  • Pavla Marke
  • Pavlína Nevrkla
  • Jana Vojtíšková