- den: Brighton. Máme se hezky, počasí je neskutečné, sluníčko horko, žáci jsou v pohodě.Rodiny jsou moc milé a vše klape, tak to jsme rádi… Pozdravujeme všechny ve škole.
- den: Londýn part 1 – Dnes posílají naši žáci pozdrav z Londýna. Dopoledne jsme navštívili St. Paul’s cathedral, Millennium Bridge, muzeum Tate modern, odkud jsme se přesunuli na Borough Market. Skvělá byla i prohlídka Tower Bridge i jízda po Temži s výkladem místního průvodce. Velmi horký den (až 35’C) jsme zakončili v Greenwich v Maritime museum, v parku a samozřejmě u nultého poledníku.
- den: Návštěva Oxfordu a filmových studií Warner Bros. – Harry Potter
- den: navštívili jsme hrad Warwick, kde nás čekal workshop o válce růží, prohlídka interiéru s voskovými figurínami od Madame Tussaud a show na téma bitvy Angličanů s Vikingy. Odpoledne jsme navštívili čokoládovou Cadbury, prohlídka byla zajímavá a s ochutnávkami a závěrečným nákupem.
- den: Londýn II. Metrem jsme se dopravili k London Eye a po parádní jízdě jsme šli kolem Westminsteru, Downing Street, Buckinghamského paláce až na Trafalgar Square a Leicester Square, kde si pak užil centrum Londýna podle svého.
Zájezd byl moc hezký, vyšlo nám skvělé počasí, děkujeme Jitce Nedbalové, Renate Kovářové, Davidu Navrátilovi a CK2 za organizaci a realizaci celého zájezdu!
Foto ZDE.