Jsme EKOŠKOLA

Slavnostní předávání certifikátu mezinárodního programu Ekoškola pro ZŠ E. Valenty, Prostějov

Dne 22. 6. 2023 se zástupci ekotýmu ze ZŠ E. Valenty (Karola Smejkalová, Tereza Kiliánová, Veronika Heralová, Valerie Slezáková, Nikola Skotáková, Anissa Chatbouri a Julie Maňáková) vydali na cestu do Prahy na Staroměstskou radnici, kde v Brožíkově sále probíhalo slavnostní předávání titulu Ekoškola. Naše škola v letošním roce absolvovala audit, na jehož základě jsme získali zelenou vlajku.

Naše škola je první školou v Prostějově, která toto ocenění získala, a jsme na něj patřičně hrdí. Program Ekoškola má celosvětový rozměr, tímto titulem se budeme pyšnit následující tři roky. Po uplynutí této doby budeme titul obhajovat a již nyní plánujeme, kam se v dalším období s programem chceme jako škola vydat a jakým směrem nás posune.

Za ekotým Karola Smejkalová (žačka 8.B)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..