Valentka inspiruje!

Naši žáci jsou plní energie, srší nápady a neustále něco vymýšlí. Díky tomu jsme již od roku 2018 certifikovanou Světovou školou. Zabýváme se tak tématy, která hýbou světem – ať už je to ochrana životního prostředí, třídění plastů, genderová nerovnováha, pomoc znevýhodněným a v posledním roce to byl Den včel. Protože tak nepatrný tvor, jakým včela je, může velice ovlivnit náš život. Co bychom bez nich byli?  A stejně tak i my u nás ve škole máme pocit, že i nepatrnou aktivitou můžeme změnit svět, anebo aspoň k malé změně pomoci a inspirovat. Díky videu, které naši žáci natočili, jsme získali prestižní ocenění Světové školy, a to Cenu inspirace! Jsme tak jednou z osmi škol v České republice, která tuto cenu v letošním roce získala. 3. listopadu 2023 jsme tak mohli toto ocenění slavnostně převzít v Senátu České republiky. Pokud se chcete nechat inspirovat, všechna vítězná videa můžete najít na stránkách Světové školy, www.svetovaskola.cz a naše vítězné video najdete na našich školních stránkách, www.zsval.cz.

Video – projekt + předávání ocenění

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..